Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie ma kolosalne znaczenie.

Chodząc po sklepach albo oglądając ofertę produktów dostępną w sklepach internetowych, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na to, w jaki sposób opakowana jest dana rzecz. Kupujemy wzrokiem i często nasze decyzje zakupu są podejmowane pod wpływem pozytywnych skojarzeń lub estetyki produktu i jego opakowania. W dzisiejszych czasach, kiedy na rynku jest dużo różnorodnych produktów, a oferta producentów jest niezwykle bogata, musimy kłaść duży nacisk na to, jak są one pakowane. Atrakcyjne opakowanie potrafi sprawić, że dany produkt będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, a jego sprzedaż wzrośnie.

Jakie funkcje spełnia opakowanie?

Opakowania spełniają wiele różnych funkcji. Przede wszystkim chronią produkt przed zniszczeniem, zabrudzeniem czy zawilgoceniem. Ich drugą, nie mniej istotną funkcją, jest przykuwanie uwagi potencjalnego klienta i skłanianie go do wybrania naszego wyrobu. Dobre opakowanie musi być więc ładne, wytrzymałe i bezpieczne.

Czym są opakowania szyte na miarę?

Nasza firma specjalizuje się w szyciu opakowań. W opakowania szyte na miarę można zapakować np. pościel, poduszki i różnorodne produkty tekstylne z branży dziecięcej, odzieżowej, kosmetycznej i samochodowej.

Nasze opakowania powstają z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Są szyte z folii PVC i włókniny polipropylenowej. Wygląd i estetyka naszych opakowań ma dla nas duże znaczenie, dlatego dbamy o każdy szczegół ich wykonania. Jednym z przykładów wysokiej jakości opakowań szytych na miarę jest stosowanie lamówek w wybranym przez klienta kolorze, którymi je obszywamy. Opakowanie może mieć także ładny uchwyt wykonany ze sznurka w barwie dopasowanej do lamówek albo haczyk lub rączkę zrobione z lamówki. Aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie produktów z naszych opakowań, każde z nich jest wyposażone w suwak, którego kolor może być dopasowany do wymagań klienta. W naszej ofercie odnajdą Państwo wiele różnych rodzajów szytych opakowań: saszetki, walizki, opakowania na garnitury, opakowania na poduszki samochodowe, walizki na materace turystyczne, opakowania ekologiczne i specjalne na artykuły dziecięce.

Jakie są zalety opakowań szytych na miarę?

Produkowane przez nas opakowania mają liczne zalety. Najważniejsze z nich to:

• Atrakcyjna cena
• Wysoka estetyka
• Wytrzymałość
• Solidność wykonania
• Możliwość indywidualnego dopasowania opakowań do wymagań klienta
• Bogate wzornictwo i kolorystyka
• Możliwość umieszczenia na nich reklam (w specjalnych kieszonkach przygrzanych lub przyszytych w tym celu)