torba materiałowa

Właściwe opakowanie to nie tylko zabezpieczenie produktu przed czynnikami zewnętrznymi – zabrudzeniem, rozdarciem czy zamoczeniem – oraz miejsce, w którym można umieścić wymagane przez przepisy informacje. Pełni ono także ważną funkcję marketingową, pomagając w wyeksponowaniu istotnych dla nabywcy cech wyrobu, a także umożliwiając mu zapoznanie się z jego wyglądem. Jest to szczególnie ważne w przypadku przedmiotów przeznaczonych dla wymagających klientów. Dobrym rozwiązaniem, sprawdzającym się zwłaszcza w przypadku wyrobów tekstylnych o większych lub nietypowych rozmiarach, będzie zdecydowanie się na torby materiałowe szyte na miarę. Przekonajmy się, co je wyróżnia i sprawdźmy, przy jakich produktach warto się na nie zdecydować.

Jakie torby na miarę można wykonać?

Torby materiałowe szyte na miarę mogą powstawać z różnych materiałów. Wykonuje się je zwykle z włókniny polipropylenowej, a często także z cienkiego przezroczystego PVC. Mogą też być zrobione z bawełny, jak również mieć postać rozmaitych woreczków. Dużą popularnością cieszą się torby z PVC, które jest obszywane lamówką. Po zastosowaniu suwaka umożliwią nie tylko umieszczenie w nich produktu, ale mogą też być wykorzystywane przez klienta jako praktyczny pokrowiec do przechowywania różnych rzeczy. Funkcjonalność opakowań można powiększyć, wyposażając je w uchwyty pozwalające na wygodne przenoszenie. Wielką zaletą toreb na miarę jest możliwość dopasowania ich do wyrobu zarówno pod względem wymiaru, jak i kolorystyki czy zastosowanych dodatków. Mogą mieć formę dużych pokrowców, pojemników o kształcie sześcianu, walca lub kwadratowego czy trójkątnego woreczka, a także saszetki.

Jakie wyroby można pakować w torby na miarę?

W torbach na miarę można sprzedawać dowolne produkty. Sprawdzą się one w przypadku tekstyliów – pościeli, koców, powleczeń i ręczników. Mogą być użyte do pakowania odzieży czy niektórych rodzajów obuwia, a także zestawów kosmetyków i produktów higienicznych, przyborów, a nawet akcesoriów kuchennych czy rozmaitych urządzeń o niezbyt wielkiej masie.